Не дивлячись на наш вік електронних технологій, книга залишається вічним надбанням людини. Її можна порівняти з дивом, у якому поміщається всесвіт, адже це не просто набір слів- це людська душа, наповнена знаннями, переживаннями, емоціями і любов’ю до прекрасного. За ім’ям і прізвищем автора- його внутрішній світ, те, чим він дихає і живе…
З метою зацікавлення здобувачів освіти багатогранним світом літератури, поглиблення і поширення знань, сприяння розвитку читацької культури , самостійної і творчої діяльності у нашому навчальному закладі був проведений тиждень (15.-19. 04. 2024) зарубіжної літератури. Впродовж цього періоду першокурсники оформили стінгазети, присвячені всесвітньо відомим письменникам; взяли участь в олімпіаді із зарубіжної літератури. Переможцями стали:
1 місце- Горбач Юлія (гр.2КТ-23);
2 місце- Самборик Дмитро (гр.2КТ-23);
3 місце- Радомський Максим і Кот Ілля (гр.1Е-23). Також здобувачі освіти
стали учасниками заходу до Міжнародного дня книги ” І знову у мандри запрошують книги…В далекі часи, в дивовижні країни…”.
Переглянули кінофільм за романом Джона Гріна “Провина зірок”.
Організували флешмоб “Не забувай про книгу”.
