29 травня міський голова Борис Карпус зустрівся зі студентами Нововолинського електромеханічного фахового коледжу. Разом з випускниками НЕМКу – керівником заводу «Промлит», депутатом Володимирської районної ради Андрієм Нагорним та кандидаткою технічних наук, викладачкою коледжу Юлією Дзіковською ділилися зі студентами першого та другого курсів історіями своєї професійної кар’єри.
