Отримали дипломи фахових бакалаврів випускники спеціальностей “Комп’ютерна інженерія”, “Електрична інженерія”, “Механічна інженерія”, “Економіка підприємства”!

Сьогодні у коледжі свято!
Отримали дипломи фахових бакалаврів випускники спеціальностей “Комп’ютерна інженерія”, “Електрична інженерія”, “Механічна інженерія”, “Економіка підприємства”!
Як зазначив у вітальному слові директор коледжу Олександр Танасієнко, навчалися нинішні випускники у нелегкий час пандемії та війни, доводилося опановувати технології дистанційної освіти, бути самостійними та сумлінними, відповідальними та творчими.
Заступник директора з навчальної роботи Олександр Ільїн відзначив важливість освітніх досягнень здобувачів освіти, перспективи успішного працевлаштування та подальшого навчання.
Куратори груп Микола Дяченко, Наталія Ромашевська, Руслана Василюк, Роман Павлович, Сергій Зуб, Інна Лютяниця пригадали миттєвості студентського життя своїх вихованців, побажали світлої долі та перемог великих та малих!
Сердечно вітали випускників їх найрідніші – батьки…
Звучали музичні вітання у виконанні Надії Сидорук, Володимира Васьківа, Каріни Кащеєвої.
Святкову атмосферу створили учасники зразкового духового оркестру під керівництвом Віталія Сидоренка.
Хай сьогоднішній день буде успішним стартом, початком нового етапу життя!