30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.
Напередодні цього свята в читальній залі коледжу проведено, вже традиційно, вікторину “Бібліотека – територія єдності, знайомтесь – це її скарби” з гр.1-ЕП-24.
Студенти-першокурсники прийняли активну участь в ній.
Переможцями стали:
🏆 Столяр Дарія
🏆 Лялюк Анна
🏆 Пучковська Вікторія.
Завідувачка біліотеки Левшун Надія Миколаївна проінформувала студентів про історію виникнення бібліотек. Розповіла про найперші стародавні і найбільші бібліотеки світу, України, а також про історію бібліотеки коледжу
.