Дружні посиденьки з чаєм викликали, звичайно, емоції, але і не вплинули, аби тема заняття стала вторинною.

Сьогоднішнє заняття з української літератури вийшло за рамки звичайного. Формат знайомства з біографією Лесі Українки- завжди інакший.
“Малюючи” словесний та психологічний портрет письменниці, розкривали для себе різні грані її таланту. Говорили про Лесю вільну, сучасну, про силу духу, увагу родини, життєвий вибір, зраджене кохання. Створюючи ” портретну” галерею на дошці, кожен конструював свою Лесю.І не дивно, що однакових карток- наліпок не було. Адже усі старалися розповісти щось інше, не відоме загалу. Ми з’ясували, де щодня зустрічаємось з Лесею( у магазині, розраховуючись купюрою з її портретом), чи була Леся дитиною- індиго( мабуть, що так, бо у 4- читала, у 6- вишивала, у 8- римувала), чому носила рукавичку на лівій руці( щоб не показувати уражену кисть руки), від чого кайфувала на відпочинку( любила пиво та апельсини).
☕️Дружні посиденьки з чаєм викликали, звичайно, емоції, але і не вплинули, аби тема заняття стала вторинною.
2КТ-24- ви не лише актори, але й вправні режисери!
❣️