Конференція “Альтернативна енергетика – крок у майбутнє”

Конференція “Альтернативна енергетика – крок у майбутнє”
📆12 листопада 2024 року відбулася важлива науково-практична конференція на тему “Альтернативна енергетика – крок у майбутнє”. У заході взяли участь студенти, які вивчають сучасні напрями в енергетичній сфері та шукають шляхи до вирішення глобальних екологічних і енергетичних проблем.
Конференція охопила різні аспекти альтернативної енергетики, зокрема, розвиток сонячних, вітрових та гідроелектричних систем, а також інноваційні підходи до збереження енергії та зниження її споживання.
Учасники конференції:
Стаднюк Ілля гр 1-Е-22
Борисюк Олексій гр 1-ЕМ-22
Сіренко Кирил гр 1-Е-22
Васьків Володимир 1–ЕМ-22
Гунько Артем гр 1-Е-22
Гресь Олександр гр 1-Е-22
Куценко Дмитро гр 2-Е-22
Кисельов Дмитро гр 2-Е-22
Ханзелко Дарина гр 1-ЕМ-22
Цюрик Ілля гр 1-ЕМ-22
Викладач: Новосад Олена Василівна