20 листопада відбулась конкурс-гра «Цікаве креслення», організатором якого виступила викладач інженерної графіки Ткаченко Юлія Іванівна. Участь у заході взяли три команди 2 курсу: 1-Е-23, 1-ЕМ-23 та 1-ТМ-23.
Мета конкурсу — перевірити наскільки ефективно студенти можуть застосовувати свої знання і практичні навички, отримані під час навчання. Крім того, конкурс став важливим інструментом для розвитку у студентів таких ключових якостей, як творчість, кмітливість і здатність до швидкого вирішення складних задач.
За результатами конкурсу призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце — група 1-Е-23
2 місце — група 1-ТМ-23
3 місце — група 1-ЕМ-23
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!