Подяки міського голови отримали студенти коледжу!

Подяки міського голови отримали студенти коледжу!
Вітаємо Анастасію Мельничук, Івана Стичука, Романа Боярчука, Дмитра Кисельова, Богдана Воронюка!
Щиро віримо, що успішна освітня діяльність, небайдужість, активність, прагнення змінюватися і змінювати сприятимуть професійному зростанню у мирній, заможній і непереможній Україні!