Подяки міського голови отримали студенти коледжу!
Вітаємо Анастасію Мельничук, Івана Стичука, Романа Боярчука, Дмитра Кисельова, Богдана Воронюка!
Щиро віримо, що успішна освітня діяльність, небайдужість, активність, прагнення змінюватися і змінювати сприятимуть професійному зростанню у мирній, заможній і непереможній Україні!
