Здоровим бути модно! Саме з цією метою студенти групи 1-Е-22 з куратором відвідали спортивний фітнес-клуб “Форест” під час проведення виховної години. Тренери не тільки продемонстрували майстер-клас з CrossFit, а й дали змогу здобувачам освіти відчути себе спортсменами.
