Студенти групи 1-ЕП-24 відвідали міський історичний музей. Тематика екскурсії – три роки повномасштабного вторгнення.
Сьогодні вони студенти першого курсу, а у 2022 році – учні сьомого класу. Про той ранок, про перші дні, про роки війни розповідатимуть своїм дітям та онукам.
ПАМ’ЯТАЄМО!
НЕ ЗАБУДЕМО!
НЕ ПРОБАЧИМО!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
