Нещодавно здобувачі освіти групи 1-КТ-24 мали змогу поринути у минуле, відвідавши міський історичний музей. Темою екскурсії стала подорож студентів через ключові події російсько-української війни: від початку АТО до першого року повномасштабного вторгнення.
Плекати пам’ять про боротьбу – це найменше, що ми можемо зробити, аби вшанувати пам’ять тих, хто поклав життя за нашу свободу.
