Виховний захід «Думай. Вибирай. Відповідай» для студентів другого курсу.

29 квітня у коледжі пройшов виховний захід «Думай. Вибирай. Відповідай» для студентів другого курсу.
Разом із психологом Тетяною Жук говорили про відповідальність за власні вчинки та ризики, пов’язані з необдуманими рішеннями.​​​​​​​​Розпочали з результатів анонімного опитування — учасники поділилися своїми поглядами на насильство, шкідливі звички та правопорушення.​
👮‍♀️Особливу зацікавленість викликав виступ Олени Павлюк, майора поліції, начальниці сектору ювенальної превенції Володимирського районного відділу поліції. Вона детально розповіла про наслідки насильства, підкресливши важливість своєчасного звернення по допомогу та відповідальність за кожен вчинок.​​​​​​​​​​​​
Приємно відзначити, що більшість молоді обирає свідомий підхід і розуміє: безкарність — лише міф, а кожне рішення має вплив на майбутнє.​​
Ця зустріч стала нагодою зупинитися і замислитись: життя — не гра. І тільки наш вибір визначає, яким воно буде.