Випускний-2025: відновлюємо традиції!
Сьогодні відбулася довгоочікувана подія — випускний вечір студентів Нововолинського електромеханічного фахового коледжу. Вперше за останні п’ять років ми знову зібралися саме в Палаці культури у святковій атмосфері, щоб провести в доросле життя наших випускників.
1-ЕП-22, 1-КТ-21, 2-КТ-21, 1-Е-21, 1-ЕМ-21, 1-ТМ-21.
З теплими словами до студентів звернулися міський голова Борис Карпус, директор коледжу Олександр Танасієнко та заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Ільїн.
Коледж завжди буде вашим домом — пам’ятатиме вас і чекатиме у гості.
