А у нас нова лабораторія – лабораторія серверних систем!
🖧
Циклова комісія комп’ютерної інженерії має давню традицію – раз на два роки оновлювати один із своїх комп’ютерних кабінетів або створювати новий 

У 2024-25 навчальному році ми не відступили від задуманого – і от маємо:
і багато всяких цікавих штук! 
Тут вивчатиметься:
…ну і ще може щось 
Подяки:
– двом Богданам і Олександру — за працьовиті руки, світлі голови і терпіння
– Дмитру і Олександру — за обладнання
– Ярославу та Івану — за меблі
– АГЧ коледжу — за матеріали і підтримку
– двом Петровичам — за те, що зібрали це все до купи і змусили працювати

