У студентів Нововолинського електромеханічного фахового коледжу розпочався новий навчальний рік!
З теплими словами до студентів звернулися: директор коледжу Олександр Танасієнко, міський голова Борис Карпус, заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Ільїн,
куратор та викладач коледжу Світлана Шедна, голова студентської ради Іван Стичук.
Для першокурсників це початок нової сторінки в житті — попереду знайомства, знання, відкриття та досягнення.
Ми щиро вітаємо наших нових студентів і бажаємо натхнення, сил і віри у власні можливості!
Викладачам бажаємо терпіння, невичерпної енергії та вдячних студентів. 

Разом — до нових вершин!
