Сьогодні у Нововолинському електромеханічному фаховому коледжі для першокурсників відбулася директорська година!
Директор коледжу Олександр Танасієнко звернувся до студентів із настановами та побажаннями вдалого старту навчання.
Олександр Ільїн, заступник директора з навчально-виробничої роботи, ознайомив здобувачів освіти із правилами внутрішнього розпорядку.
Лариса Жила, заступниця директора з виховної роботи, розповіла про можливості отримання стипендії, закликала бути активними в студентському житті та нагадала про основні правила поведінки.
Тож попереду на першокурсників чекає цікаве, насичене та яскраве студентське життя!