Про безпечне користування електроприладами та лабораторним обладнанням спілкувалися зі здобувачами освіти спеціальності “Електрична інженерія” голова циклової комісії електричної інженерії Юрій Петрович Щурук та начальник служби охорони праці ТОВ “Завод “Промлит”, випускниця нашого навчального закладу Тетяна Степанівна Цейко.
Дотримання правил техніки безпеки – запорука здоров’я та збереження життя!
