ТРЕБА жити!
Прослухавши цьогорічний текст радіодиктанту
, ми зрозуміли, що не просто ТРЕБА жити, а жити ТРЕБА цікаво!
І ось останнього дня різнобарвного жовтня
помандрували до Львова. Бо ж нам цікаво
: вперше студентською групою, разом, їсти канапки на природі, смакувати львівську запашну каву, слухати навчальну екскурсію у Домі Франка.
ТРЕБА знати Франка! Читати Франка, бачити, де він мешкав
, слухати про нього, захоплюватися його величчю( уже віднині знатимемо про нього чимало).
ТРЕБА посмакувати львівською кавою
та галицькими лягумінами
( ну хіба можна оминути львівські кав’ярні?)
ТРЕБА побачити, як виготовляють “Львівське 1715”
( побачили, але не дегустували
). Поїдемо смакувати
, коли буде у паспорті 18! Бо це ж теж ТРЕБА!
ТРЕБА спілкуватися з одногрупниками у невимушеній обстановці , адже студентські екскурсії- спогади на все життя
( було гамірно, але весело).
ТРЕБА вчитися! ТРЕБА подорожувати! Бо роки студентської юності неповторні! І навіть в умовах сьогодення.
Чи не так 1Е25 та 2Е25?
( а вас – 38!)
ТРЕБА дякувати!
Вдячні за настрій
,за хорошу погоду
, за ” зелене світло” у дорозі
! А особливо вдячні нашим ЗСУ 
за мирне ” сьогодні”
( нам не прийшлося шукати укриття).
