Сьогодні Тетяна Панасюк спілкувалася зі здобувачами освіти коледжу про те, що означає бути чесним у навчанні та чому важливо залишатися відповідальними навіть у дрібницях. Говорили про плагіат, списування, самоплагіат, етику досліджень та правила цитування.
Це повага до себе, до праці інших і запорука нашого професійного майбутнього.
Пам’ятаймо:
Чесність у навчанні — чесність у житті!
