ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 
Щороку наприкінці листопада Україна вшановує День пам’яті жертв Голодомору – одну з найтрагічніших сторінок нашої історії.
Сьогодні в нашому коледжі відбувся пам’ятний захід, під час якого студенти та викладачі долучилися до хвилини мовчання, пригадали трагічні події минулого та запалили свічки як символ світлої пам’яті та єднання.
Важливо зберігати історичну правду, формувати повагу до минулого та виховувати відповідальність за майбутнє нашої країни.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Не забуваємо.