28 січня у коледжі відбулося чергове засідання Школи педагогічного досвіду. Цього разу увага була зосереджена на темі: «Заняття у довкіллі: з досвіду роботи викладачів природничих дисциплін».
Викладачі хімії, біології та фізики поділилися практичними кейсами проведення занять поза межами аудиторій. Такий формат робить науку по-справжньому «живою», наочною та зрозумілою для кожного студента. Навчання в природному середовищі дозволяє вийти за межі підручників і побачити теорію в реальному світі.
Дякуємо колегам за натхнення та прагнення вдосконалювати освітній процес!
