Нові можливості для випускників — зустріч із представниками ТНТУ ім. Івана Пулюя!
Сьогодні, 4 березня 2026 року, у межах угоди про співпрацю наш коледж відвідали представники Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Почесним гостем став проректор з наукової роботи Степан Дячук разом із завідувачами кафедр університету. Зустріч була особливо теплою, адже Степан Дячук — випускник нашого коледжу. Саме такі історії успіху зміцнюють партнерство та надихають наших студентів 
Студенти мали змогу поставити запитання й отримати фахові, вичерпні відповіді безпосередньо від представників університету.
Щиро дякуємо партнерам за змістовну зустріч і підтримку нашої молоді! Пишаємося випускниками, які сьогодні розвивають українську науку й допомагають новому поколінню впевнено будувати своє майбутнє 
