Онлайн-подорож до Антарктиди
25 березня здобувачі освіти групи 1-Е-25 разом із викладачем Ларисою Харук вирушили у захопливу онлайн-подорож до Антарктиди!
Студенти дізналися:
• про виклики крижаного континенту;
• історію передачі дослідницької станції «Академік Вернадський» від Великої Британії Україні;
• геофізичні та кліматичні спостереження українських науковців;
• особливості рослинного і тваринного світу Антарктиди та побут українських дослідників.
Ця подорож показала, як сучасні технології допомагають поглиблювати природничо-географічні знання та роблять навчання справді захопливим! 

