Розумні та натхненні: подорож групи 2-КТ-25 до Луцька! 

Сьогодні студенти групи 2-КТ-25 разом із викладачами О. Я. Борисюк та С. П. Шедною провели незабутній день у самому серці Волині! Наша мандрівка до Луцька була сповнена контрастів: від середньовічної величності до технологій майбутнього.
Повертаємося до навчання з новими силами та яскравими враженнями! Попереду — нові горизонти!

