А у нас нова лабораторія – лабораторія серверних систем! 🖧

А у нас нова лабораторія – лабораторія серверних систем! 🖥🖧
Циклова комісія комп’ютерної інженерії має давню традицію – раз на два роки оновлювати один із своїх комп’ютерних кабінетів або створювати новий 💡🔁
У 2024-25 навчальному році ми не відступили від задуманого – і от маємо:
💻 12 робочих місць
🖥 5 двопроцесорних серверів від HPe
🧠 5 робочих станцій на Intel Xeon
🌐 мережеве обладнання HP та Netgear
🪟 тонкі клієнти
📦 NAS-и
і багато всяких цікавих штук! 😎
Тут вивчатиметься:
🖥 серверне програмне забезпечення
📡 серверні системи
🧩 віртуалізація
…ну і ще може щось 😉
Подяки:
– двом Богданам і Олександру — за працьовиті руки, світлі голови і терпіння
– Дмитру і Олександру — за обладнання
– Ярославу та Івану — за меблі
– АГЧ коледжу — за матеріали і підтримку
– двом Петровичам — за те, що зібрали це все до купи і змусили працювати